PARTNERZY

Nasi Partnerzy: 

Jak domyślacie się, w tej branży współpraca to podstawa. Poniżej znajdziecie strony, fotoblogi i fanpage naszych kolegów i koleżanek z którymi na co dzień współpracujemy i wymieniamy się lokalizacjami. Koniecznie zajrzyjcie na ich profile.

 

Abandoned Places – Martyna Zagórska

Autorska strona przedstawiająca fotografie opuszczonych miejsc , stworzona i prowadzona przez naszą koleżankę z grupy Martynę Zagórską. Martyna od samego początku współpracuje i współtworzy nasz projekt Aviator Urbex. Bez jej zdjęć, nasz profil nie wyglądały by jak teraz. Jej macierzysty rejon działania do Wrocław. Polecamy!!!

www.opuszczone-miejsca.pl

 

Teren Prywatny 

Strona naszego kolegi z branży Bartka, z którym na co dzień współpracujemy. Niegdyś współtworzył stronę ,,Szabrownicy z Legnicy” Czasami jeździmy na wspólne wypady. Bartek jest eksploratorem z krwi i kości. Odwiedza i fotografuje wiele opuszczonych miejsc w Polsce. Pochodzi z Legnicy. Jego macierzysty teren to Dolny Śląsk.

 

https://terenprywatnypl.blogspot.com/

 

JAK PAN ŻEŚ TU WLAZŁ?

Facebook naszego kolegi Radka, który poświęcony jest opuszczonym miejscom, które zazwyczaj są niedostępne dla wielu eksploratorów. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki niemu odwiedziliśmy najciekawsze miejsca w stolicy. Wejdzie praktycznie wszędzie. Najbardziej lubi fotografować fabryki, szpitale  i bunkry.  Macierzysty teren jego działania to Warszawa i woj. Mazowieckie.

JakPanŻeśTuWlazł

 

URBEX TIME 

Kolejny nasz kolega z branży Adrian. Człowiek z pasją i świetny eksplorator. Odwiedza i fotografuje wiele miejsc w Polsce i za granicą Macierzysty teren jego działania to  Kraków woj Małopolskie.

www.urbextime.pl

 

URBAN PHOTO

Fotoblog na Facebooku naszego kolegi Marcina. Urban Photo, to odkrywanie na nowo zapomnianych i opuszczonych miejsc. Niedostępnych, niewidocznych z ulicy. Za zamkniętymi, dla większości, drzwiami, dostrzec można piękno i poczuć niesamowity klimat, często zapomnianej już historii. Macierzysty rejon działania Marcina to  woj. Łódzkie.

Urbanphoto

 

POZurbex.pl

Kolega Piotrek. Poznański eksplorator miejski, gdzie najczęściej można go spotkać ale  stara się też jeździć po Polsce i zagranicy, dotychczas udało mu się odwiedzić Austrię, Belgię Czechy, Hiszpanię, Niemcy, Portugalię, Słowację, Ukrainę, Włochy i jeszcze mu mało.

www.pozurbex.pl

Urban Explorers Łódź 

Urban Explorers Łódź Radka Redmana Stępnia  – strona poświęcona obiektom opuszczonym, niedostępnym lub po prostu ciekawym fotograficznie. Strona skupia się przede wszystkim na Łodzi i okolicach, ale Radek również  publikowane materiały spoza rodzimego miasta. Fotografuje Polskę i zagranicę.   Radek to zapalony eksplorator. Współtworzy Festiwal Eksploracji Miejskiej w Łodzi.

Urban Explorers Łódź

Widely – Agencja Interaktywna

Jako agencja interaktywna tworzymy struktury firm od podstaw. Projektujemy strony www, sklepy internetowe i pomagamy zwiększyć ruch przy pomocy SEO. Wspieramy firmę i zapewniamy kompleksową obsługę consultingową.

AAEAAQAAAAAAAAcbAAAAJDYzYzJjMDlhLTcyNDQtNGFhYy04MzU3LTI0YzNlMDM3ZDE2Yg.png

Gentelman of Decay 

Autorska strona naszego kolegi Andréasa z Niemiec. Fotografuje i eksploruje głównie Niemcy ale i Polsce również odwiedził. Zapraszamy od odwiedzenia jego strony

Gentleman of Decay

Na Tropie Przeszłości 

Strona naszej koleżanki Gosi, która jest zapaloną pasjonatką opuszczonych miejsc. Wraz ze swoim chłopakiem przemierzą Polskę i Europę dokumentując i opisując wszystko co opuszczone. Poniżej jej strona.

natropieprzeszlosci.pl

SKLEPY PARTNERSKIE 

Internetowy sklep z gadżetami. Korzystamy od nich z latarek i akcesoriów do aparatów (polecamy)

www.banggood.com