PARTNERZY

Nasi Partnerzy: 

Abandoned Places – Martyna Zagórska

Autorska strona przedstawiająca fotografie opuszczonych miejsc , stworzona i prowadzona przez naszą koleżankę z grupy Martynę Zagórską. Polecamy!!!

www.opuszczone-miejsca.pl

 

Nadruki Na Koszulkach i Nie Tylko 

Potrzebujecie nadruk na koszulkach? Zapraszamy was na stronę Art Play naszego kolego z grupy – Dawida

www.art-play.pl

Teren Prywatny 

Strona naszego kolegi z branży Bartka, z którym na co dzień współpracujemy. Czasami jeździmy na wspólne wypady. Bartek jest eksploratorem z krwi i kości. Odwiedza i fotografuje wiele miejsc w Polsce i nie tylko. Jego macierzysty teren to Dolny Śląsk.

https://terenprywatnypl.blogspot.com/

JAK PAN ŻEŚ TU WLAZŁ?

Facebook naszego kolegi Radka, który poświęcony jest opuszczonym miejscom, które zazwyczaj są niedostępne dla wielu eksploratorów. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Wejdzie praktycznie wszędzie. Najbardziej lubi fotografować fabryki i bunkry.  Macierzysty teren jego działania to głównie woj. Mazowieckie.

JakPanŻeśTuWlazł

URBEX TIME 

Kolejny nasz kolega z branży Adrian. Człowiek z pasją i świetny eksplorator. Odwiedza i fotografuje wiele miejsc w Polsce i nie tylko. Macierzysty teren jego działania to Małopolska.

www.urbextime.pl

 

Widely – Agencja Interaktywna

Jako agencja interaktywna tworzymy struktury firm od podstaw. Projektujemy strony www, sklepy internetowe i pomagamy zwiększyć ruch przy pomocy SEO. Wspieramy firmę i zapewniamy kompleksową obsługę consultingową.

AAEAAQAAAAAAAAcbAAAAJDYzYzJjMDlhLTcyNDQtNGFhYy04MzU3LTI0YzNlMDM3ZDE2Yg.png

www.widely.pl/