Dawny biurowiec przy pewnej Fabryce Urządzeń Przemysłowych p w latach 70-tych i funkcjonował do 2008 r. Od jego zamknięcia nikt w nim nie był. Część wyposażenia została wywieziona

jednak jak zobaczycie na zdjęciach  spora część jeszcze pozostała. Wyposażenie pamięta jeszcze wczesne lata „Gierka” także obiekt zrobił na nas bardzo dobre wrażenie.

Jest w nim wiele pomieszczeń biurowych z wyposażeniem plus sala konferencyjna a nawet radiowęzeł. Stare komputery, pootwierane sejfy wraz z sprzętem biurowym. Miłe wrażenie zrobiło na nas biuro „Solidarności” , w którym było pełno dokumentów zakładowych, gazet i flag. 

Budynek na co dzień jest zamknięty i zabezpieczony. Jedyna możliwość wejścia, to uzyskanie zgody. Nie było to łatwe ale udało się. 

Marek Pawlicki

Martyna Zagórska 

Dawid Rzońca

GALERIA ZDJĘĆ

5 komentarzy

  1. Ehh… ale bym tam sobie pobuszowała i zabrała kilka rzeczy do odnowienia i przerobienia… 🙂

    1. Author

      Były tam ciekawe rzeczy to prawda, jednak zgodnie z naszymi zasadami to nie zabieramy nic…;-D

    2. I własnie przed takimi ludźmi jak ty powinno sie chronić takie miejsca!

  2. Bez przesady. Ja np. zabieram czasem z takich miejsc jakieś ciekawe drobiazgi, np. dokumenty, plakaty, etc. W moim archiwum są one uchronione przed zapomnieniem. Inaczej strawi to czas albo ktoś inny to zabierze lub zniszczy. I uważam, ze ma to sens .

  3. Bez przesady. Ja np. zabieram czasem z takich miejsc jakieś ciekawe drobiazgi, np. dokumenty, plakaty, etc. W moim archiwum są one uchronione przed zapomnieniem. Inaczej strawi to czas albo ktoś inny to zabierze lub zniszczy. I uważam, ze ma to sens .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.