Zapowiadane zdjęcia z naszej kwietniowej eksploracji  opuszczonego pałacyku, który został wzniesiony w XX wieku. Posiada trzy symetryczne elewacje i niesymetrycznie

oszklone patio, w którym stoi fortepian. Majątek po II Wojnie upaństwowiono. Przez lata mieściła się tam szkoła rolnicza. 
W 1985 roku pałac został zniszczony przez pożar. Podjęto próbę remontu, który niestety przerwano. Zabytek dziś stoi pusty i niszczeje. 

Za dużo nie będziemy się rozpisywać. Miejsce od lat jest znane i uczęszczane przez eksploratorów. Szkoda tylko, że fortepian ledwo już żyje..:-(

 

Autorzy Zdjęć

Marek Pawlicki

Martyna Zagórska

Dawid Rzońca

GALERIA ZDJĘĆ 

[gallery_one id=”6692″ view=”gird” settings=”%7B%22columns%22%3A%224%22%2C%22m-columns%22%3A%223%22%2C%22s-columns%22%3A%222%22%2C%22lightbox%22%3A%221%22%7D”]

 

8 komentarzy

 1. Byłem na jesieni 2017 ze swoja ekipa. Piekne miejsce. Ale po zdjeciach widzę, że zwiedziliści tylko malutki skrawek tego miejsca. Czemu ?

  1. Author

   Ponieważ wszystko tam się już wali. Niebezpiecznie było. Woleliśmy nie ryzykować…

 2. Wiadomość z ostatniej chwili. Niestety fortepian ktoś zaiwanił.

  1. Author

   To chyba nie dawno. Na wiosnę jeszcze był..:-(

 3. Fortepian nadal się tam znajduje. Niestety w opłakanym stanie, myślę, że to już ostatnie chwile na odwiedzenie tego budynku. 🙁 Jest przeklimatycznie tam!

 4. Piękne miejsce…mieszkamy z narzeczonym niedaleko A nie wiedzieliśmy o tym miejscu. Byliśmy tam tydzień temu. Faktycznie wszystko się wali,fortepian jest ale już w kiepskim stanie…aż żal patrzeć jak niszczeje taki piękny zabytek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.