Zapomniany Pałac z Fortepianem

Zapowiadane zdjęcia z naszej kwietniowej eksploracji  opuszczonego pałacyku, który został wzniesiony w XX wieku. Posiada trzy symetryczne elewacje i niesymetrycznie

oszklone patio, w którym stoi fortepian. Majątek po II Wojnie upaństwowiono. Przez lata mieściła się tam szkoła rolnicza. 
W 1985 roku pałac został zniszczony przez pożar. Podjęto próbę remontu, który niestety przerwano. Zabytek dziś stoi pusty i niszczeje. 

Za dużo nie będziemy się rozpisywać. Miejsce od lat jest znane i uczęszczane przez eksploratorów. Szkoda tylko, że fortepian ledwo już żyje..:-(

 

Autorzy Zdjęć

Marek Pawlicki

Martyna Zagórska

Dawid Rzońca

GALERIA ZDJĘĆ 

 

8 thoughts on “Zapomniany Pałac z Fortepianem

  1. Byłem na jesieni 2017 ze swoja ekipa. Piekne miejsce. Ale po zdjeciach widzę, że zwiedziliści tylko malutki skrawek tego miejsca. Czemu ?

  2. Fortepian nadal się tam znajduje. Niestety w opłakanym stanie, myślę, że to już ostatnie chwile na odwiedzenie tego budynku. 🙁 Jest przeklimatycznie tam!

  3. Piękne miejsce…mieszkamy z narzeczonym niedaleko A nie wiedzieliśmy o tym miejscu. Byliśmy tam tydzień temu. Faktycznie wszystko się wali,fortepian jest ale już w kiepskim stanie…aż żal patrzeć jak niszczeje taki piękny zabytek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.