Hala ta była niegdyś częścią większego kompleksu fabrycznego, który zajmował się produkcją samochodów. W miejscu tym

najprawdopodobniej znajdowała się tłocznia, która tłoczyła elementy z blachy + z elementów wyposażenia można jeszcze dostrzec zgrzewalnie i linię wtryskarek do tworzyw sztucznych. 

Przez szereg lat fabryka była rozbudowywana. Obecnie zakłady należące niegdyś do niej stanowią oddzielne przedsiębiorstwa, a inne hale zmieniły przeznaczenie. Co interesujące, większość z zakładów produkujących podzespoły nadal działa i prosperuje a część jak ta stoi nieużywana.

To był bardzo udany wyjazd. Pobudka o 01:00.  Około 400  km trasy w jedną stronę, by dotrzeć do tego miejsca. Po drodze przesiadka, kilka postojów na kawę.  09:00 dotarcie na miejsce. Teren był dość rozległy. Odwiedziliśmy trzy miejsca fabrycznie. Do wszystkich udało się wejść i zostać nie zauważonym i wykonać kilkadziesiąt fotografii. Będą cenne wspomnienia. 

Galerię z tego miejsca podzieliłem na trzy albumy i następne wraz z opisem opublikuje niebawem. 

Dziękuje bardzo kolegom i koleżanką ze środowiska: Radkowi, Marcinowi, Alinie, Małgorzacie, Wojtkowi i Grzesiowi za ten wspólny miło spędzony czas i pomoc.  Jak Pan Żeś Tu Wlazł?   Grupa Szukająca Włazu  Urban Photo

Autorzy Zdjęć:

Marek Pawlicki

 

GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *